Written by yalitim

Polyurea Kaplama Ankara

Polyurea Kaplama Ankara yani Aksa İzolasyon olarak %100 müşteri memnuniyeti odaklı polyurea su yalıtımı, polyurea kaplama, polyurea zemin kaplama hizmeti vermekteyiz. Polyurea kaplama, su yalıtımı alanında gelinen son teknolojidir.

Epoksi ve poliüretan zemin kaplamaları ile karşılaştırıldığında, Polyuria kaplama,% 100 aderanstan,% 250 ve daha esnek olan epoksi kaplamalara göre daha güçlü bir şekilde yapıştırılır, çok kısa sürede (750 m2 ila 1000 m2 arasında) uygulanır. Uygulamadan 15-20 dakika gibi zaman, hijyenik ve kolay temizlenebilen, renk solmasına karşı dayanıklı, UV dayanımı yüksek, korozyon ve korozyon.

Eclectia Polyuria zemin kaplaması su geçirmezdir ve tuz, yağ, yakıt ve diğer kirletici maddelere karşı yüksek kimyasal dirence sahiptir. Polyuria kaplama sistemlerinin uygulama alanları, darbelere ve korozyona ve çatılara ve çatılara, araç gövdelerine, park alanlarına, otomotiv servis alanlarına, depolara, uçak hangarlarına ve hayvan barınaklarına karşı yüksek kimyasal direnç gerektiren kimyasal, gıda, ilaç ve tekstil endüstrileridir.

Daha az kalınlıkta yüksek izolasyon
Düşük ısı iletkenlik faktörü
Kolay taşıma ve uygulama
Daha hızlı bir uygulama
Dayanıklılık
Çok yönlü uygulama

UYGULAMA ALANLARI

Seramik kaplı teras çatılar, Sulama kanalları, Dekoratif havuzlar, Havuzlar, Temel duvarlar, Her türlü dilatasyon alanı, Dış duvarlar, Zemin kaplamaları, Araç gövde kaplamaları, Teras çatıları ve balkonlar, Metal veya beton vadiler, Banyolar ve ıslak alanlar, Park alanı zemin kaplamalar, Kimyasal alanlar, Gemiler ve tekneler ve her türlü korozyon gerektirmeyen yüzeyler…

TALİMATLAR

Eclectia Polyuria Sprey, özel geliştirilmiş mobil sprey ekipmanı ile uygulanan ve yüksek performans, daha az Polyuria su yalıtımı ve Polyuria zemin kaplaması sağlayan yüksek teknoloji yalıtım sistemidir.  Polyuria ile su yalıtımı ve zemin kaplama uygulamaları geleneksel yalıtım uygulamalarına göre çok daha hızlıdır. Uygulama yerinde bir mobil yalıtım aracı ile uygulanır.

2 bileşenli sıvı Poliüretan Köpük malzemeler, Sprey Polyurea  mobil yalıtım aracında bulunan özel bir makineyle (75 metrelik ısıtmalı boru) uygulama alanına taşınır ve özel püskürtme tabancasıyla yüksek basınç altında uygulama yüzeyine püskürtülür. Polyurea, çok hızlı kuruma özelliğinden dolayı (3-8 saniye) her türlü sert yüzeye uygulanabilir. Çok kısa bir sürede 15-20 dakika gibi kuruyan polyuria, uygulama alanlarının uygulamadan sonra çok kısa bir sürede kullanılmasını sağlar.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

0538 570 20 47